Lanka’nın şeytan kralıyla tanışın!

Hi-Rez Studiosun hem yayıncılığını hem de yapımcılığını üstlendiği Smite, MOBA oyunlarına üçüncü şahıs kamerasıyla farklı bir bakış açısı ve oynanış getirdi. Mitolojik tanrıları ve tanrıçaların birbiriyle savaştığı yapım, karakter kadrosunu her geçen gün genişletiyor. Hi-Rez Studios’un oyuna getirdiği son karakter ise Lanka’nın Şrytan Kralı unvanına sahip olan Ravana.

Hint mitolojisinden gelen Ravana, pasif yeteneği ile düşmana beş saniye içerisinde sürekli artan hasarlar verebiliyor. Aktif yeteneklerinin ise daha çok saldırı üzerine kurulu olduğunu gördüğümüz Ravana, Prana Onslaught yeteneği ile kısa bir menzilde öne doğru bir yumruk savurabiliyor. Overhead Kick yeteneğiyle ise düşmana bir high-kick atarak hasara uğratan Ravana, 10-Hand Shadow Fist yetenrği ile belli bir menzildeki düşmanı yakalayarak yerden çıkan elleriyle hasar verebiliyor. Ravana’nın nihai yeteneği ise rakibin bir anda üzerine atlayarak yüksek hasar verebilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bunu yaptıktan sonra birkaç saniye boyunca yeteneğin etkisi sürüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr