Risen’ın yaratıcısından yeni bir RPG oyunu!

Risen ve Gothic’in yapımcısı Pirhanna Bites, Elex ismindeki oyununu duyurdu. Kıyamet sonrasında geçen oyun açık dünya RPG oyunu olacak.

Darksiders’ın dağıtımcılığını üstlenen Nortic Games ortaklığında yapılan oyun PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacak. Nortic Games’in yönetmeni Reinhard Pollice “Elex sinirli, karanlık, uzlaşmaz ve karmaşık bir oyun ve şimdiden çok sevdik” açıklamasını yaptı. Oyunun açıklamasına göre Elex, oyuncuyu özgün karakterlerin bulunduğu, mutant yaratıklarla karışlaşacağı, aksiyonun bol olduğu ve derin kararlar vermek zorunda kalacağı büyük bir dünyaya götürüyor. 2016 yılında çıkması planlanan oyunun Ağustos ayında yapılacak olan Gamescom fuarında tanıtılacağı duyuruldu. Şimdilik oyunun yapımcı firması tarafından herhangi bir video ya da fotoğraf paylaşılmadı.

Öte yandan oyunun bir problemle karşılaşılmazsa önümüzdeki kış çıkabileceğini duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr