Lara Croft Gamescom 2015’i boş geçmedi!

Yeni Tomb Raider oyunu pek çok oyuncuyu heyecanlandırıyor. Microsoft ise her fırsatta oyunu Xbox One için tanıtmaktan geri durmuyor. Gamescom 2015’de de Microsoft Rise of the Tomb Raider’ı bir kez daha oyunculara gösterdi. Yepyeni bir oynanış videosu yayınlanan oyun bir kez daha Lara Croft hayranlarını heyecanlandırdı.

Crystal Dynamics Gamescom 2015’de yayınladığı oynanış videosunda hem gizliliğe hem de aksiyona dikkat çekti. Lara ile bir suikastçı edasıyla nasıl ilerleyebileceğimizi veya ortalığı velveleye verip kinimizi düşmanların üzerine nasıl kusabileceğimizi gördük. Ayrıca kamp alanlarında Lara için daha detaylı bir yetenek ağacının yer aldığını görüyoruz. Yine de oynanışta dikaktimi çeken unsurlara bakacak olursak, öldürme animasyonlarının daha geliştiğini söyleyebilirim. Özellikle Lara’nın düşmanı suya çekip öldürdüğü bölümde heyecan duymamak elde değil. Birkaç kişilik kalabalıklarda ise düşmanların dikkatini teker teker çekip alt etmenin faydasını yine yayınlanan videoda görebiliyoruz. Son olarak ise önceki Tomb Raider’da olduğu gibi olaylar arasına senaryoyu ilerletmek amacıyla sokulan demoları yine bolca göreceğiz gibi duruyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr