Worms W.M.D. Gamescom’da kendini gösterdi!

Gamescom, Microsoft konferansına oldukça sevilen bir isim daha kendine yer buldu. Bir jenerasyonun bağımlı olduğu, gecesini gündüzüne katarak oynadığı Worms’un yeni oyunu Worms W.M.D. hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

Böylece bu efsane oyun serisi Team 17 ile beraber yeni bir oyuna daha kavuşacak. Her ne akdar oyun duyurulsa da herhangi bir video yayınlanmayan Worms W.M.D.’nin neye benzediğini sonunda Gamescom 2015 sayesinde gördük. İki boyutlu bir oyun deneyimi yaşatacak olan ve yine solucanlarımızı kıyasıya savaştıracağımız Worms W.M.D’nin tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz. Videoda yer alan tankı görünce Worms hayranları oldukça heyecanlanacaklar diye düşünüyorum!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr