div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

League of Legends şampiyonu Taric yenileniyor mu?

- Advertisement -

Riot Games yeni bir şampiyon, etkinlik veya bir şampiyon üzerinde yenileme yapacağı zaman önden küçük spoiler vermeyi seviyor ve şimdi ise gizemli bir video paylaştı.

Riot Games’in paylaştığı videoda değerli bir taşa sahip yüzüğün karlı bir zemine düştüğünü görebiliyoruz. Değerli taş denince de akla hemen Taric geliyor tabi ki. Uzun zamandır Taric’in yenilenmesinden bahsediliyordu ve bu sefer gerçekleşecekmiş gibi gözüküyor. Fakat şaşırtıcı olan ise videonun adı ve açıklaması. Videonun adı “Düşüş” ve açıklamasında ise “Dağ’a tırmanabilmek için bırakmak zorundaydım…” yazıyor. Bu da demek oluyor ki bizi yepyeni bir Taric şampiyonu bekliyor olabilir. Bunu daha önce Sion şampiyon yenilemesinde görmüştük bizi bambaşka bir şampiyon karşılamış ve o dönemde vazgeçilmez bir şampiyon olmayı başarmıştı. Taric ise Sihirdar Vadisi’nde uzun zamandır görmediğimiz ve metada bir türlü yer bulamayan bir şampiyon. Bakalım rework sayesinde Sihirdar Vadi’sindeki yerini alabilecek mi? Belki Taric’i başka koridorlarda bile görebiliriz.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler