League of Legends şampiyonu Taric yenileniyor mu?

Riot Games yeni bir şampiyon, etkinlik veya bir şampiyon üzerinde yenileme yapacağı zaman önden küçük spoiler vermeyi seviyor ve şimdi ise gizemli bir video paylaştı.

Riot Games’in paylaştığı videoda değerli bir taşa sahip yüzüğün karlı bir zemine düştüğünü görebiliyoruz. Değerli taş denince de akla hemen Taric geliyor tabi ki. Uzun zamandır Taric’in yenilenmesinden bahsediliyordu ve bu sefer gerçekleşecekmiş gibi gözüküyor. Fakat şaşırtıcı olan ise videonun adı ve açıklaması. Videonun adı “Düşüş” ve açıklamasında ise “Dağ’a tırmanabilmek için bırakmak zorundaydım…” yazıyor. Bu da demek oluyor ki bizi yepyeni bir Taric şampiyonu bekliyor olabilir. Bunu daha önce Sion şampiyon yenilemesinde görmüştük bizi bambaşka bir şampiyon karşılamış ve o dönemde vazgeçilmez bir şampiyon olmayı başarmıştı. Taric ise Sihirdar Vadisi’nde uzun zamandır görmediğimiz ve metada bir türlü yer bulamayan bir şampiyon. Bakalım rework sayesinde Sihirdar Vadi’sindeki yerini alabilecek mi? Belki Taric’i başka koridorlarda bile görebiliriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr