Rocket League, Dunk House Nisan’da geliyor!

Psyonix’in geliştirdiği ve yayımladığı futbol temalı Rocket League bu sefer basketbol ile birlikte geliyor.

Ülkemizde oldukça popüler olan ve arabalarla birlikte futbol oynamamızı sağlayan Rocket League çeşitli etkinliklerle oyuncularını eğlendirmeye devam ediyor. Şimdi ise basketbol temalı modla karşımızda. Bu sefer oyuncular gol atmak yerine basket atmak için karşılaşacak.

Rocket League resmi Twitter adresi üzerinden bir gif ile birlikte Dunk House adlı modun Nisan ayında geleceğini duyurdu. Yayımlanan gif üzerinden gidersek alışmamızın zaman alacağı kesin.

Basket sevenlerin ilgisini çekecek bu modun tarihi belli değil fakat Nisan ayında bizlerle buluşacak. Ayrıca ücretsiz olacağının müjdesini de verelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr