div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Razer’ın yeni Görüntü Yakalama Kartı karşınızda!

- Advertisement -

Yeni Razer Ripsaw özellikle yayıncılar için geliştirildi. USB3.0 1080p60 kapasiteli Razer Ripsaw hem PC hem konsollara tam destek veriyor ve hem OBS hem XSplit ile uyumlu çalışıyor.

Oyuncu ekipmanları ve oyun deneyimini zenginleştiren yazılımlarda dünya lideri olan Razer yeni görüntü yakalama kartı Razer Ripsaw’u duyurdu. Yayıncılar için özel olarak geliştirilen bu önemli cihaz tüm kullanıcılarını yüksek kaliteli kayıt ve canlı yayın yetenekleriyle donatıyor, oyun çekimlerini Twitch ve YouTube gibi popüler platformlara dikkate değer çözünürlük ve çerçeve hızı özellikleriyle taşıyor.

Razer Ripsaw endüstri standartlarını yükselten özellikleriyle daha temiz ve düzgün görüntü için 60 fps’de 1080p görüntü yakalama sunuyor. En yüksek USB 3.0 özellikleri sayesinde sıkıştırılmamış ham oyun çekimlerinin neredeyse sıfır gecikmeyle aktarılmasını sağlıyor. Üstelik, izleyiciler iyice kişiselleştirilmiş ve eğlenceli deneyimler de yaşayabiliyor. Çünkü yayıncılar için Razer Ripsaw’un üstünde yer alan ses ve mikrofon girişleri herhangi bir müzik kaynağına veya ikinci bir ses veya yorum, konuşma katmanına bağlanabiliyor.

Razer Ripsaw, Windows PC’lerde kullanılabilen çok güçlü ve kullanımı kolay bir görüntü yakalama olmanın ötesinde tüm popüler konsollara bağlanmak için gerekli olan kablolarla geliyor. Bu konsolların arasında Razer Forge TV, Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One, Nintendo Wii U ve eski kuşak konsollar PlayStation 3 ve Xbox 360 da var. Bu sayede yayıncılar için geniş imkanlar yaratılmış durumda.

Razer Ripsaw yayıncılar için işleri iyice kolaylaştırmak ve yeni yayıncıların da olaya hemen girmesini sağlamak amacıyla başka özelliklerle de donatıldı. Bu önemli özelliklerden biri de, Razer Ripsaw’ın Open Broadcaster Software (OBS) ve XSPlit gibi popüler yayın yazılımlarıyla uyumlu çalışması. Böylece, diğer yayıncılık donanımlarıyla birlikte gelen üçüncü parti bloatware’lere gerek kalmıyor. Bu da çok fazla sistem kaynağı, bellek ve hard disk’de yer tutan bloatware’lerden kurtulacağı anlamına geliyor.

Razer’ın CEO’su ve kurucu ortağı Min-Liang Tan’ın Razer Ripsaw’un çıkışıyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde: “Razer oyun yayıncılığının başlangıcından beri yayın sahnesinde yer alıyor ve zirvedeki yayıncılar donanımlarımızı, izleyicilerine en iyi deneyimi yaşatmak ve oyunlarda nasıl avantajlı durumlar yarattıklarını göstermek için kullanıyorlar. Yayıncıların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan ve ayrıca yeni başlayacaklar için kusursuz giriş yapmalarını sağlayacak bir oyun görüntü kartı tasarlamaktan heyecan duyuyoruz. Hem deneyimli yayıncılar hem de yeniler bir sonraki Syndicate veya PewDiePie olabilirler.”

Razer Ripsaw yayıncılar amaçlarına en yüksek performansla ulaşabilsin diye tasarlanıp geliştirilen Razer Broadcaster ailesinin en yeni üyesi. Razer Broadcaster süitine dahil ürünler arasında yayıncılar arasında en popüler mikrofon olan Razer Seirēn de var.

- Advertisement -

Razer Ripsaw’un lansmanına ek olarak, Razer tüm yayıncıların en iyi performans için ipuçları bulabileceği ve sorularına yanıt alabileceği online bir kaynak platformu üzerinde çalışıyor. Razer Supported Streamer Program yayıncıların Razer’dan tam destek alabilmeleri amacıyla yenileniyor. Razer Ripsaw ve ilgili programlar hakkında bilgi almak için:www.razerzone.com/ripsaw

Fiyat: USD179.99/EUR179.99

Piyasa durumu: Tüm dünyada seçili mağazalarda ve RazerStore.com üzerinden satışta

Sistem gereksinimleri:

– Windows 10/8.1/7 (64/32 bit)

– USB 3.0

– CPU:

– Masaüstü – Intel Core i5-4440 3.10 GHz ve üstü

– Dizüstü – Intel Core i7-4810MQ ve üstü

Ekran kartı:

– Masaüstü – NVIDIA GeForce GTX 660 ve üstü

– Dizüstü – NVIDIA GeForce GTX 870M ve üstü

– Hafıza: 4GB minimum (8GB tavsiye edilen)

Teknik özellikler:

– Arabirim: Sadece USB 3.0

– Video girişi: Digital – HDMI / Analog – Component

– Ses girişi: Digital – HDMI / Analog – RCA L/R

– Ses miks girişi: 3.5 mm mic-in / 3.5 mm aux-in

– Video çıkışı: HDMI (HDMI ve Component üzerinden düzgeçiş)

– Maksimum yakalama çözünürlüğü: Sıkıştırılmamış 1080p60

– Desteklenen çözünürlükler: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i

Ürün ölçüleri ve ağırlık:

– Derinlik: 130 mm / 5.12 in.

– Genişlik: 86 mm / 3.39 in.

– Yükseklik: 17 mm / 0.67 in.

– Ağırlık: 183 g / 0.40 lbs.

Ürün kutu içeriği:

– Razer Ripsaw oyun görüntü yakalama kartı

– USB 3.0 kablo

– HDMI kablo

– Component AV kablo

– Component AV Multi kablo

– 3.5 mm audio kablo

– Önemli Ürün Bilgileri Kılavuzu

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler