SuperMassive’e ünlülerden destekler gelmeye devam ediyor!

Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi finalistlerinden SuperMassive’in ünlülerden aldığı destek mesajları müthiş ses getirdi ve yeni ünlüler de bu destek mesajlarına katıldı.

Daha önce Alex de Souza, Arda Turan, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, Murat Dalkılıç ve Can Bonomo’dan gelen destek mesajları gün geçtikçe daha çok artı. Şimdi ise Emre Belözoğlu, Şahan Gökbakar, Ayşe Özyılmazel, İbrahim Büyükak, Pelin Akil, Anıl Altan, Anıl İlter, Bensu Soral ve Berkay Şahin‘de bu destek mesajlarına katıldı. Hakan Baş final öncesi SuperMassive takımına büyük bir moral sağladı. Bu destek mesajları e-spor arenasının ne kadar büyüdüğünü gözler önüne seriyor. Bir önceki destek mesajlarını görebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Emre Belözoğlu

Şahan Gökbakar

Ayşe Özyılmazel

İbrahim Büyükak

Pelin Akil ve Anıl Altan

Anıl İlter

Bensu Soral

Berkay Şahin

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr