Maradona 2020 yılına kadar KONAMI ile!

KONAMI, Arjantin milli takımının eski profesyonel futbol oyuncusu Diego Maradona’nın 2020 yılına kadar KONAMI oyunlarında görünmesi için kendileri ile bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

KONAMI, popüler futbol oyunu serisi olan “Pro Evolution Soccer”ı yıllardır piyasaya sürüyor ve 10.000’den fazla lisanslı futbolcu sergiliyor. 1995 yılındaki ilk satışından bu yana toplam satışları 96 milyona (Mart 2017 sonu itibariyle) yükseldi.

“Pro Evolution Soccer”’ın yanı sıra, KONAMI “PES COLLECTION” ve “PES CLUB MANAGER” gibi akıllı telefon oyunlarını da piyasaya sürdü. Şimdi de, futbol oyunlarında Diego Maradona’yı öne çıkarmayı planlıyor. Detaylı bilgiler oyunun resmi internet sitesinde duyurulacak.

KONAMI, dünya çapında heyecan verici oyun deneyimleri sağlamak için futbol oyunlarını geliştirmeye ve dağıtmaya devam edeceğini açıkladı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr