Outreach’in ilk oynanış videosu yayınlandı!

Bağımsız geliştirici Pixel Spill’in sıfır yer çekimi macera oyunu Outreach’in ilk resmi oyun fragmanı yayınlandı.

Soğuk Savaşın bitişine yakın bir tarihte geçen Outreach, bir kozmonotun Dünya yörüngesinin soğuk yerlerinde bulunan Sovyet uzay istasyonunun kayıp ekibini aramasını konu alıyor.

Oyuncu istasyondan kalanları incelerken, 1980’den kalma objeler ve eski teknolojiye bürünmüş ambiyansla uzayda kaybolmuş ruhları hissettiriyor.

Outreach, iç mekanlardaki klostrofobik alanlar ile dışarıdaki acımasız boşluk arasında oyuncuların gerçek Dünya’dakiyle birebir olan ağırlık fiziğini tecrübe etmesini sağlıyor. Hareket etmek için yüzeylerden kendinizi itiyor ve başka objelere dokunuyorsunuz.

Oyun ilk olarak bu ay Los Angeles’daki E3 fuarında oynanabilecek. Baş ses aktörlerinden Adam Harrington’ın da röportajlar için alanda olacağı şovu izlemeyi unutmayın.

Yapımın bu yılın sonlarına doğru, Windows ve Mac için piyasada olması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr