Metroid Prime’ın geliştiricisinden yeni oyun!

Rastgele oluşturulan haritalarda 10’a 10 multiplayer shoot’em up keyfi!

Metroid Prime 3’ü geliştiren Retro Studios çalışanları tarafından Austin-Texas’ta kurulan Armature Studios tarafından geliştirilen oyun bir Twin-Stick shoot ’em up olarak tasarlanıyor. Oyunun odaklandığı kısım ise multiplayer. 10’a 10 maçlarda bir analog stick ile gemimizi kontrol ederken diğeriyle de üzerindeki tareti yöneteceğiz.

Armature’un kurulduktan sonra şimdiye kadar uğraştığı projeler çok büyük yapımlar değil. Birkaç oyunun konsol portlarında ana yapımcıya yardım etmesi dışında firmanın elinden çıkan tek yapım Batman: Arkham Origins Blackgate eklentisi. Firmanın aynı zamanda Keiji Inafune’nin son eseri ReCore’un yapımında da rolü olduğunu hatırlatalım.

popout_battlefield.0.0

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr