Minecraft’ta çalışan Pokemon Red yaptı. Biz de şaşırıyoruz.

Büyük bir işsizlik olarak mı görürsünüz yoksa dahilik seviyesinde bir çılgınlık olarak mı bilemem ama evet birisi Minecraft‘ta oynanabilir bir Pokemon Red yaptı (Ben kesinlikle saygı duyuyorum). Hala geliştirmeye de devam ediyor.

1454987185504005519

Deli mucidin ismi Magib1. En azından Minecraft içerisinde yarattığı oyun ile güncellemeleri paylaştığı reddit üzerindenki ismi bu.

1454987185789706639

Minecraft‘ta çalışan Pokemon Red oyununu nasıl gerçekleştirdiği yine reddit sayfasında yazıyor. İşlem gerçekten oldukça kompleks ve tahmin edeceğiniz üzere binlerce bloğun kullanılmasından oluşuyor.

1454987185666138255

Aynı zamanda bir Pokemon oyununda olması gerektiği gibi bir Pokedex de var.

Minecraft içerisindeki Pokemon Red hala gelişme aşamasında olsa da şu anda gayet oynanabiliyor. İlginizi çektiyse kullanıcıyı takip etmenizi öneririm.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr