Street Fighter’da yanlışlıkla yeni bir karakter gösterildi

İsteyerek mi yapıldı bilmiyoruz ama, Japon famitsu.com sitesinde oyunla ilgili yeni görseller gösterilirken araya Laura diye bir karakterin olduğu ekran görüntüleri de girdi.

Laura‘nın kim olduğunu pek bilmiyoruz. Kıyafetinin renklerine ve bulunduğu dövüş arenasına bakılırsa Brezilyalı gibi duruyor. Tabi yine her dövüş oyununda olduğu gibi abartı bir göğüs dekoltesi saçmalığı var. Yapımcılar ne zaman ergen çocuklar olmaktan kurtulacaklar acaba?

Bir de tabi Brezilya temalı olması ve elektrik güçlerine sahip olması (En azından görüntülerde öyle görünüyor) akla Blanka‘nın alternatif bir versiyonu mu sorusunu da aklıma getirdi. Oynanış olarak farklı olmayıp seçilebilir bir kostüm şeklinde gelebilir. Firmadan bir açıklama gelene kadar bunları bilemeyeceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr