Mirror’s Edge Catalyst’in oynanış videosu yayınlandı!

Gamescom 2015 fuarı EA konferansı ile tüm hızıyla sürüyor. Elbette EA’nin en çok beklenen oyunlardan biri olan Mirror’s Edge Catalyst’i boş geçmesi düşünülemezdi. Bir oynanış videosu bekliyorduk ve video geldi. Sadece bununla sınırlı da kalınmadı ve oyunun çıkış tarihi bile belli oldu.

Mirror’s Edge Catalyst’in oynanış videosuna baktığımızda oyunun vazgeçilmez teması parkour olayını ve yakın dövüş detaylarına dair fikir sahibi olduk. Üzücü olan taraf yayınlanan video akşam saatlerinde geçmese oyunun görselliğini ilk oyundan ayırmakta biraz zorlanabilirsiniz. Oynanış bakımından da ilk oyunla aynı gözüken Mirror’s Edge Catalyst’de düşmanlarla biraz daha yakın dövüşe gireceğiz gibi duruyor. Bunun dışında ise yine yüksek yerlerde koşacak. Oradan oraya atlayacak ve dibine kadar parkour yapacağız! En sevindirici haber ise elbette oyunun çıkış tarihiyle ilgili. Mirror’s Edge: Catalyst 23 Şubat 2016’da piyasada olacak!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr