Star Wars Battlefront’tan muhteşem Gamescom videosu!

Gamescom 2015’de EA konferansı tüm hızıyla sürerken en çok beklediğimiz oyunlardan biri olarak Star Wars: Battlefront gösterime girince hepimiz heyecanlandık ve heyecanımızın ne kadar haklı olduğunu gördük. Sonunda Star wars: Battlefront için en çok istenen oynanış mekaniklerinden biri hayata geçiyor!

Yayınlanan oynanış videosunda hem atmosferde, hem de uzayda uçabileceğimizi gördük. Oyunda Millenum Falcon’dan Tie Advanced’a pek çok araçla uçabilecek ve aynı anda savaşabileceğiz! 20 yapay zeka ve 20 gerçek oyuncu savaşlara dahil olabilecek. Yani star Wars Batlefront bize yalnızca FPS deneyimi değil Star Wars evreninde geçen bir Space Shooter deneyimi de yaşatacak. Daha ne isteyelim ki? Bu heyecanlı oynanış videosunu kaçırmayın!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr