Mirror’s Edge’in ismi değişiyor mu?

Oyun dünyasının en kalbi kırık hikayelerinden biridir Mirror’s Edge.

DICE’ın her pikseline büyük bir emek harcadığı, hem oynanış, hem göze hitap etme anlamında gayet çok başarılı bir iş çıkarttığı, oyunun ana karakteri Faith’in de bir daha çıkmamak üzere kalplere kazındığı Mirror’s Edge, öyle veya böyle bir finansal başarısızlık olarak oyun tarihinde yerini aldı. Oyun beklediği satış rakamlarına çıkmasının üzerinden epey bir zaman geçtikten ve hem değeri anlaşıldıktan, hem de bundle’ların desteği ile ulaşabildi.

Oyunun ikincisinin E3’te önemli bir yer işgal etmesi neredeyse kesin, bununla birlikte bugün oyunun resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşım oyunun ismi konusunda hem ipucu verdi, hem de yeni soru işaretleri yarattı.

CHADHZoXEAEy4T5

Görüldüğü gibi “Catalyst” ismi öyle veya böyle Mirror’s Edge serisinde bir yer işgal edecek. Bunun Mirror’s Edge’in adının olduğu gibi değişeceğini işaret ettiğini pek sanmıyoruz, lakin oyunun adınının Mirror’s Edge 2 yerine Mirror’s Edge: Catalyst olması, ya da oyunun yayınlanacak yan hikaye veya webisode’larından birinin adı olması beklenebilir.

GÜNCELLEME: Oyunun ismi Mirror’s Edge: Catalyst olarak netleşti 😉

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr