Destiny’nin yeni eklentisi sızdı!

Sızdırılan bilgilere göre Destiny’nin bir sonraki eklentisinin adı “The Taken King”.

The Taken King’in 15 Eylül’de piyasaya çıkması ve her Guardian sınıfı için üçüncü bir yetenek ve subclass getirmesi bekleniyor. Beklenen yeni süper yetenekler bununla da sınırlı değil; Warlock’lar için “Electrical Storm”, Titan’lar için “Flaming Hammer” ve Hunter’lar için “Gravity Bow” oyunda göreceğimiz yeni yetenekler olacak.

takenking
Bu arada RedBull’un pazarlama materyalleri de oyunla alakalı sızdırılan bilgileri doğruluyor.

Geçtiğimiz günlerde Nepal depremzedeleri için 1 milyon doların üzerinde bağış toplamayı başaran Bungie resmi bir açıklama yapmayı reddetse de yeni PvP haritalar, Strike’lar ve yeni düşman sınıfı Taken’ları da içerecek paketin avrupa fiyatının 40 pound civarında olması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr