Mobile göç devam ediyor!

Tencent ve Pacific Sky firmalarından kendine 4.5 milyon dolarlık bir bütçe edinen VC Mobile Entertainment çok hızlı bir şekilde mobil sektöre giriş yapıcakmış gibi duruyor. Başında Might and Magic’in yaratıcısı Jon Van Caneghem olan firma, EA, Activision, NCSoft, Trion Worlds. LA karargahlı firmanın ilk oyununun sene sonuna kadar çıkması beklenirken, Van Caneghem “ Son yıllarda bir çok inanılmaz mobil oyunun gelip gidişini izlemiş olmamıza rağmen hala bir çok yeni alan oynanabilirlik konusunda geliştirilmeye çok açık. Ortaklarımızın desteği ve takımımızın tecrübesiyle bu yeni alanları keşfederek bir sonraki jenerasyon mobil oyunları yaratmak istiyoruz.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF
PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları! https://t.co/BiXf4F4JWP https://t.co/167OGIJaox

Flickr