Yeni Rekortmen!

Bir çoğumuz illaki bir noktada bir menajerlik oyunu oynamışızdır. Peki dünyanın en popüler mobil spor oyununun bir menajerlik oyunu olmasına ne demeli? Sırp mobil oyun firması Nordeus’un ürettiği oyun 100 milyon üye barajını aşarak en çok oynanan mobil spor oyunu ünvanını bir kez daha perçinlemiş oldu. Aylık 10 milyon, günlük aktif 4 milyon oyuncuya sahip Top Eleven serisinin ilk oyunu piyasaya 2010 yılında çıktı. Nordeus’un CEO’su Branko Milutinovic rekorun kırılması konusunda “ 2010’da çıkardığımız ilk Top Eleven oyunundan sonra dünyanın her yerinden bir çok kullanıcı sunduğumuz yeni menajerlik oyunu formatını çok sevdi. İnsanlar futbol klüplerini tepeden tırnağa yönetmeyi seviyorlar ve 100 milyon oyuncu ile neler yapılabileceğini görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr