Need for Speed için kapalı beta kayıtları başladı!

EA’in sürekli olarak online bağlantı üzerinden çalışacak şekilde tasarlanan yeni Need for Speed’i nihayet kapalı beta sürecine giriyor.

3 Kasım’da bizlerle buluşması beklenen oyun Playstation 4 ve Xbox One için kapalı beta kayıtlarına başlamış durumda. Bu kadar online yönü ön plana çıkartılan, hatta bunun için NFS World’ün kapısına kilit vurulmasına sebep olan bir oyun için oldukça önemli bir süreç olacağına şüphe yok. Oyunun PC versiyonu da aynı tarihte piyasaya çıkacak olmasına rağmen kapalı beta’nın sadece konsolları kapsaması ise dikkat çekici.

Beta kayıtları aşağıda bulabileceğiniz adresten 25 Eylül tarihine kadar devam edecek, beta’nın ne zaman başlayacağı ve ne kadar süreceği konusunda ise herhangi bir bilgi yok. Elbette neleri kapsayacağı veya oyunculara bu süreçte neler sunulacağı konusunda da bir açıklama gelmiş değil.

Kayıt olmak için: http://www.needforspeed.com/beta-sign-up

NeedforSpeed_Screen_03

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr