The Last Guardian, Tokyo Game Show’da görüncüye çıkacak…

The Last Guardian konusunda uzun yıllardır devam eden suskunluğunu E3’te bozan Sony’den haber var.

Aslında The Last Guardian cephesinde Haziran ayındaki E3 fuarından beri can sıkıcı bir sessizlik söz konusuydu hatırlayabileceğiniz gibi. Gamescom’da olmaması normaldi ancak önce PAX, sonra da EGX’te The Last Guardian hakkında hiç bir haber görmedik.

Oyunun yapımcısı Umito Fueda’nın stüdyosu genDESIGN’dan atılan bir tweet ise bu konuda içimize su serpecek nitelikte. Tweet’te “Trico’yu acaba Makuhari’ye nasıl götürebiliriz?” diye soruyor ve yeni bir ekran görüntüsüne yer veriyor.

Tweet’te geçen Makuhari, tam adıyla Makuhari Messe 17-20 Eylül tarihleri arasında TGS’nin düzenleneceği konferans merkezinin ismi. Böylece gayrıresmi yollardan da olsa The Last Guardian’ı orada göreceğimiz hemen hemen kesinleşmiş durumda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr