SC2: Legacy of the Void için muhteşem açılış videosu!

Uzun süredir beklediğimiz Legacy of the Void’in hem çıkış tarihi, hem açılış videosu belli oldu.

Açıkçası bu kadar erken beklemiyorduk ancak WoW: Legion’ın varlığı ve Warlords of Dreanor’un içerik sıkıntısı da kafamızı karıştırmıyor değildi. Neticede Blizzard şu an betada olan Starcraft 2: Legacy of the Void’in 10 Kasım tarihinde, yani Fallout 4 ile aynı gün piyasaya sunulacağı açıklandı.

Hikayenin kaldığımız yerinin üzerine 20 sene ekleyen Legacy of the Void’e alışmak ve arada neler olup bittiğini öğrenebilmek için pre-order sahipleri Whispers of Oblivion adlı prologue görevlerine ulaşabilecekler. Hatta kesin olmamakla birlikte bu görevlerin herkese açılması da söz konusu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr