Need For Speed: No Limits, mobil cihazlara geldi.

Electronic Arts’ın çok sevilen serisi, Need For Speed’in son oyununun duyurusu geçtiğimiz ay duyurulmuş ve videosu paylaşılmıştı. Ancak EA sadece konsol ve PC ile kalmayıp oyunun bir değişik versiyonu’nu mobil cihazlara çıkarttı. Need For Speed: No Limits 1 Ekimden beri Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebiliyor.

Oyun 900 etkinlik, 38 güzergah, oyuncuların ulaşabileceği 100 seviye ve oyuncuların kullanabileceği 30 gerçek araç. Araçlar aynı zamanda kişiselleştirme özellikleri kullanılarak 2.5 milyon türlü kombinasyon üretilebiliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr