Novus Inceptio Greenlight’da!

Steam Greenlight sistemi özellikle bağımsız yapımcıların projelerini Steam’de yayınlayabilmeleri için oldukça önemli bir Steam bileşeni. Kullanıcılardan onay aldıktan sonra yayınlanması için Greenlight’a yeni bir yapım daha katıldı.

Novus Inceptio sadece tek bir kişinin yapımcılığını üstlendiği yepyeni bir survival oyunu. Bugünlerde piyasada farklı temalara sahip olan pek çok survival yapım görüyoruz. Novus Inceptio da hardcore survival oyun yapısını post-apokaliptik atmosferiyle harmanlıyor. Oyunda karakterlerimiz yaşlanıp, hastalanıp veya sakatlanıp ölebilecek. Gece- gündüz döngüsünün farkı kendini belli edecek. Ve daha pek çokdetay oyunda yer alacak.

Oyuna eğer Greenlight kapsamında yeşil ışık yakılırsa bu sonbaharda erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunun Greenlight sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr