PoE: The Awakening ne zaman geliyor?

F2P oyunalar içerisinde izometrik kameradan oynanan hack & slash RPG oyunlarının en iyilerinden olan Path of Exile için The Awakening isimli yeni bir güncelleme duyurulmuştu.

Bu güncellemenin haziran sonu gelmesi bekleniyordu. Ancak yapımcılar bunun pek de muhtemel gözükmediğini, The Awakeing’in Temmuz’un başlarında çıkabileceğini açıkladılar. Bunun yanında yapımcılar bazı oyuncuların betadaki sürekli tekrarlanan oyun hatalarını kendi faydaları için kullandıklarını ve bu tür oyunculara gerekli işlemi yaptıkları belirttiler. Tabii yayıncı ekip bir yandan bu yeni güncellemedeki hataların betada ortaya çıkmasından memnun olsa da bu hataların fazlalığı pek çok oyuncu tarafından da eleştiriliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr