PoE: The Awakening ne zaman geliyor?

F2P oyunalar içerisinde izometrik kameradan oynanan hack & slash RPG oyunlarının en iyilerinden olan Path of Exile için The Awakening isimli yeni bir güncelleme duyurulmuştu.

Bu güncellemenin haziran sonu gelmesi bekleniyordu. Ancak yapımcılar bunun pek de muhtemel gözükmediğini, The Awakeing’in Temmuz’un başlarında çıkabileceğini açıkladılar. Bunun yanında yapımcılar bazı oyuncuların betadaki sürekli tekrarlanan oyun hatalarını kendi faydaları için kullandıklarını ve bu tür oyunculara gerekli işlemi yaptıkları belirttiler. Tabii yayıncı ekip bir yandan bu yeni güncellemedeki hataların betada ortaya çıkmasından memnun olsa da bu hataların fazlalığı pek çok oyuncu tarafından da eleştiriliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr