Odin Sphere’in 8-bit versiyonunu oynamak ister misiniz?

İlk defa 2007 yılında PS2’ye çıkan ve kendi hayran kitlesini yaratan Odin Sphere yılbaşında yeni nesil ile buluşacak bilindiği gibi.

2D yandan yürütmeli RPG oyunu 14 Ocak tarihinde PS4, PS Vita ve PS3 için satışa sunulacak ve oyunu yeni adıyla Odin Sphere: Leifthrasir olarak anacağız. Bu arada oyunun yapımcısı Atlus bir kampanya başlattı ve aşağıdaki adresi kullanarak eğer 28.888 retweet’e ulaşırsak oyunun 8-bit versiyonunu ücretsiz olarak browser üzerinden oynamamıza izin verecek. Daha bir günde 26 bin retweet geçilmiş durumda ve muhtemelen siz bu haberi okuduğunuz sıralarda hedefe biraz daha yaklaşılmış veya geçilmiş olacak.

Odin Sphere 8-Bit: http://atlus-vanillaware.jp/osl/8bit/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr