Mech Warrior Online yakında Steam’de!

Steam’in free-to-play oyunların genişlemesine yaptığı katkı ortada, mesela önümüzde bir RIFT örneği duruyor.

RIFT’in Steam’den indirilebilir hale geldikten sonra ciddi miktarda kullanıcı kazandığı bir gerçek. Piranha Games tarafından tasarlanan ve 2013 yılı Eylül ayında f2p olarak piyasaya çıkan Mech Warrior Online her ne kadar türü takip eden mech tutkunlarını etkilese de genel anlamda vasat puanlar almış ve World of Tanks, War Thunder, Titanfall gibi rakipleri arasından kendisini göstermeyi başaramamıştı. Bugüne kadar oyuncu sayısı açıklanmamış olsa da rakamın çok yukarılarda olduğunu düşünmüyoruz, ayrıca 20-120$ fiyatlarla satılan Mech’ler de cüzdan yakan cinsten.

Firmadan yapılan açıklamaya göre Mech Warrior Online, 10 Aralık tarihinde Steam üzerinden indirilebilir hale gelecek ve bizim kanımızca bu bir hayat öpücüğü olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr