Orcs Must Die! Unchained yakında açık betaya geçecek

Orcs Must Die! serisinin bir MMO oyunu olarak tasarlanan son halkası Orcs Must Die! Unchained kapalı beta testlerini tamamlamak üzere görünüyor. Yapımcı firma kapalı betanın sonlandırılarak açık betanın ne zaman geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

Oyunun yapımcı şirketi Robot Entertainment başkanı Patrick Hudson Orc Must Die! Unchained’ın kapalı beta testlerine başlamasından bu yana uzunca bir süre geçtiğini söylerken oyunun açık beta testlerine 2016 yılının ilk çeyreğinde başlayacağını ekledi. Oyunda hala geliştirilmesi gereken noktalar olduğunu dile getirdi.

Orcs Must Die! Unchained’da oyuncular daha iyi bir PvP oyun deneyeminin geliştirilmesini PvE için firmanın daha istekli davranmasını ve pek tabii ki yeni kahramanların oyuna eklenmesini bekliyorlar. Hudson yeni detayların ilerleyen günlerde açıklanacağını söyledi.

orcs-must-die-unchanied-gorsel-1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr