Microsoft, EA, Blizzard gibi dev firmalar Gamescom’da elbette ki en büyük ilgiyi topladılar. Ancak bu dev şirketlerin yanında online oyun sektörü için önemli konumda olan Trion Worlds’de Gamescom’da boy gösterdi! Trion Worlds oyunlarının geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Öncelikle Trion Worlds’ün sevilen MMORPG’si RIFT’den bahsetmek doğru olur. Yapımcı ekip RIFT için 3.4 güncellemesini doğruladı ve bu güncellemeyle beraber yeni bir raid, yeni bir zindan, yeni bir savaş bölgesi ve açıklanamyan yeni içeriklerin olacağını belirtti. Oyunda Calling olarak adlandırılan sınıflara ise oyun çıktığından bu yana ilk defa yeni bir tanesi ekleniyor. The Primalist isimli yeni sınıf altı farklı souldan birini seçerek DPS, tank veya destek rolünü üstlenebilecek.

rift_01

Trion Worlds’ün sandbox yapıdaki MMORPG oyunu ArcheAge için ise yine önemli bir güncelleme yolda. Heroes Awaken isimli güncelleme son derece geniş olacak. Güncelleme yepyeni bir hero sistemi, yenilenmiş Diamond Shores bölgesi, yeniden düzenlenen bir lonca ilerleme sistemi ve Housing sistemine eklemeler getirecek.

Trion Worlds’ün Minecraft’ı andıran MMO oyunu Trove ise Shadow Tower isimli yepyeni bir sınıf ile karşımızda olacak. Bunun dışında ise yeni oyun sonu içeriklerinin oyuna ekleneceği ve Trove’u yakında Mac’de görecek olmamızın müjdesi verildi.

DefianceSS_003

Son olarak ise Defiance için bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre oyunun bir sonraki güncellemesi oyuna yepyeni bir ırk ekleyecek. Shrill isimli bu yeni ırk Silicon Valley’de yaşayacak. Bunun dışında ise yeni Supreme silahlar, yeni yüksek seviye teçhizatlar oyuna eklendi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr