Ornstein & Smough’u şimdi de Twitch alt etti!

Son zamanlarda speedrun’lar kadar Twitch kullanarak bölüm geçme ve ses komutlarıyla oyun bitirme gibi etkinlikler moda olduğu bilindiği gibi.

Benjamin “bearzly” Gwin adını daha önce duymuş olmalısınız. Daha önce Donkey Kong Bongo’ları ve Guitar Hero gitarı ile Dark Souls’u bitiren bu çatlak adam bu sefer aynı şeyi sadece ses komutları kullanarak başarmıştı, elbette çok daha fazla zorlanarak. Bu sefer tam 485 kez ölen Benjamin’in ölümlerinin yaklaşık dörtte birinden Ornstein ve Smough sorumlu.

Bearzly yaklaşık 111 kez öldükten sonra Ornstein & Smough’u alt etmeyi başardı lakin bongo’ları joystick gibi kullanmak yeterince zor gözükmediyse size yeni bir haberimiz var. Twitch üzerinden yazılan text komutlarıyla oyunun en zor boss’larından birini alt etmek gözünüze imkansız gibi gözükebilir, özellikle de çoğunuzun bu boss’u geçerken kaç saatini, hatta gününü harcadığını düşünürsek.

Kendi adıma konuşayım, aşağıdaki ekip benim gamepad ile başadığımdan daha iyi bir iş çıkartmış.

ornstein_and_smough_by_narox22-d86a4eq

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr