Oyun sektörünün en sevmediği yönetmen isyan etti!

Uwe Boll’u bilmeyeniniz yoktur, oyun sektörüne gönül vermemiş olsa kendi halinde berbat bir yönetmen olarak hayatımızdan geçip gidecek olan bu şahıs, -haliyle- başarısızlıkla sonuçlanan son kickstarter kampanyasından sonra isyanda.

“Kahrolun..Topluluk fonlaması ölmüş!”

Dungeon Siege, Far Cry, House of the Dead ve Bloodrayne gibi bayıldığımız oyunların hepsi birbirinden talihsiz, birbirinden vasat, birbirinden rezil filmlerini çeken ‘sözde’ yönetmenimiz bilindiği gibi eski bir boksör aynı zamanda. Vaktiyle kendisini internet üstünden eleştiren blogger’ları ringe davet edip bunu kabul eden dört kişiyi ringe çıkaran, gözünün kesmediği biriyle dövüşmeyi reddedip diğer üçünü hunharca döven Uwe Boll, son zamanlarda espri konusu olan kickstarter projeleri ile gündemde.

İlk olarak 2013 yılında, bayıldığımız bir diğer oyun olan Postal’ı beyazperde’de rezil etmek için 500.000 dolar hedefli bir kampanya başlatan Boll, hiç ilgi çekemeyince kampanyanın hedef tarihinden önce fişini çekmişti. Ardından Indiegogo üzerinden başlattığı 100.000 dolar hedefli Rampage 3: No Mercy kampanyası da elbette yere çakıldı ve sadece 6.000 dolar toplayabildi!

Uwe Boll’u bunların durdurduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, sinema tarihinin en berbat filmlerinden bazılarını çektikten sonra bile özgüveni yara almayan güzide yönetmenimiz aynı projeyi bu kez kickstarter üzerinden başlattı ve bir şekilde 25.000 dolar toplamayı başardıysa da kampanyanın bitmesine az bir zaman kala yaklaşık 56.000 dolarlık hedefini yakalayacak gibi gözükmüyor.

Eh, neticede isyan bayrağını çekmiş, Youtube üzerinden de kendisine yakışan bir video yayınlamış;

“Hepiniz kahrolun(!!!)…Gözüken o ki Rampage 3 hiç kimsenin umrunda değil, belki de buna devam etmemeliyim. Nasılsa hayatımın sonuna kadar golf oynayacak param var!”

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr