Master of Orion geri dönüyor

Bir neslin başında günlerini tükettiği, galaktik strateji oyunlarının şahı Master of Orion, Wargaming’in ellerinde yeniden hayat buluyor!

İlk iki oyunu senelerce oynanan, üçüncü oyunu ise yere çakılan seri 12 yıl sonra geri dönüş yolunda. World of Tanks, World of Warplanes ve World of Warships oyunları ile bilinen Wargaming, 2013 yılında serinin haklarını Atari’den satın almış, ancak bugüne dek oyunun ne zaman çıkacağı ve adının ne olacağı hakkında her hangi bir açıklama yapmamıştı. Tahmin edildiği gibi oyunu, Wargaming’in çok başarılı savaş oyunları serisini yapan ekip değil, Arjantin’de yerleşik NGD firması tasarlayacak. Regnum Online ile bilinen firma daha önce bu seviyede bir yapıma imza atmış değil, ancak arkalarındaki bütçe tahmin edebildiğiniz gibi oldukça kabarık ve iyi haber, Master of Orion serisinin orijinal yapımcıları da projeye dahil olacak.

MoO_Assets_Announcement_Screens_Diplomacy_Sakkra.JPG

Serinin günümüzdeki karşılığı ve en büyük rakibi olan Galactic Civilizations III’ün incelemesini Temmuz ayında LEVEL’da okuyabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr