PES 2016’nın free-to-play detayları…

F2 PES 2016, 8 Aralık tarihinde PS4 ve PS3’e özel olarak geliyor. Exhibition modu dışında oyunda eğitim bölümü de bulunuyor olacak. Konami’den gelen bu yeni haberde, oyunun esas versiyonuna ait bütün güncellemelerin F2’de de yer alacağı bildiriliyor.

Oyunun “giriş seviyesi” olarak adlandırılan F2’de Bayern Munich, Juventus, AS Roma, Brezilya ve Fransa’nın da aralarında bulundğu üzere yedi takım bulunuyor.

Oyunda bolca oyun için satın alma ile desteklenen myClub özelliğine göz atmanızı önerirken offline ve online modların da kullanılabilir olacağını sizlere şimdiden söylemiş olalım.

Öyleyse, PES 2016’nın free-to-play versiyonu için az bir süre kaldı. Bu geniş “demoyu” keyifle oynayabileceğimizi umuyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr