Phantasy Star Online 2 artık İngilizce!

Bu aralar Free to Play oyunları için oldukça yoğun geçiyor. Bugün bu tarz oyunlar için bir adım atıldı. Modsuz olarak sadece Japonya’da oynanabilen Phantasy Star Online 2’ye İngilizce dil desteği geldi.

Oyun, uzun süredir Avrupa ve Amerika’dan ulaşılmaz durumdaydı. Ulaşsanız bile dilden pek anlamanız mümkün değildi. Tabi o dili biliyorsanız durum başka. Japonya sürümü için çıkartılan birkaç İngilizce yamalar olsa da oyunu verimli şekilde oynamak pek mümkün olmuyordu.

2012 yılından bu yana batıdaki oyuncular tarafından beklenen Phantasy Star Online 2’nin, yaz aylarında canı sıkılan ve tatilde olan oyunculara güzel vakit geçirtebileceğinden eminiz.

Ücretsiz olan Phantasy Star Online 2’yi denemek istiyorsanız sizi şuraya alalım.

5 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
 1. Zantara 2 years ago | Cevapla
  Umarım bunu denedikten sonra yazmışsınızdır çünkü bildiğim kadarıyla "http://pso2.playpark.com/" dan ilk çıktığı sıralarda indirip kurduğumda oyunda IP BLOCK vardı. Thailand / Fİlipinler / Vietnam gibi yerler oyuna girebiliyordu sadece.
 2. Ruhsuz 2 years ago | Cevapla
  Ülkelere IP Block verildiğinde sen bu oyunu indiremezsin. Avrupa sunucusu suanda açık, Vietnam, Tai, Jap, vs vs. bunlara zaten IP block gelecek. Herekz kendi sunucusunda oynamalı.
  • Zantara 2 years ago | Cevapla
   IP BLOCK verildiğinde sen bunu indirisin üyelik alırsın ama serverlar açılmaz yada oyun direk bölge sınırı uyarısı verir.Bazı oyunlardada dediğin gibi oluyor. ^^ Biraz inceledim 4-5 gün önce kaldırılmış IP BLOCK olayı.Daha öncekinde üyelik dahil herşeyi alıp oyunu indirmiştim.
 3. berkay 2 years ago | Cevapla
  Oyunu indirdim kurdum fakat server a giremedim. İp block yüzünden mi ? Yoks başka bir sorun mu var ?
 4. berkay 2 years ago | Cevapla
  oyunu yükledim fakat server a girmedi :(

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr