Nintendo’nun akıllı telefonu nasıl görünürdü?

Nintendo’nun mobil oyun piyasasına oldukça iddialı bir giriş yaptığını daha önce yazmıştık, şimdiden 2017 yılına kadar beş oyun göreceğimiz açıklandı bile.

Nintendo’nun mobil piyasasındaki ağırlığının ne seviyede olacağını henüz kestirmek zor, bunun sadece oyun olarak mı kalacağı, Nintendo’dan bir akıllı telefon görüp görmeyeceğimiz, bunun ne kadar süre içinde gerçekleştirilebileceği konusu halen biraz puslu.

İşler böyleyken ve biz hala Nintendo NX’in neye benzeyeceğini, teknik özelliklerini ve fiyatını merak ederken, Pierre Cerveau adlı bir tasarımcı çıkıp Nintendo GameBoy’dan esinlenen bir Nintendo akıllı telefon ve dock tasarımı yaptı. Açıkçası hem son derece retro, hem de gayet modern görünmeyi başaran bir çalışma olmuş.

Ne dersiniz, muhteşem gözükmüyor mu?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr