The Witcher III’ün sondan bir önceki bedava DLC’si açıklandı!

The Witcher III’ün bedava olarak oyunculara sunulacak sondan bir önceki DLC’si açıklandı.

Bilindiği gibi CD Projekt Red, 28 DLC’nin 16’sının oyunu satın alan kullancılara ücretsiz olarak sunulacağını açıklamıştı ve 15.DLC nihayet belli oldu. Bu hafta gelecek DLC’de Geralt yeni bitirici hareketlere kavuşacak. Daha öncekilerden farklı, keyifli bir eklenti. Bakalım önümüzdeki hafta bedava eklentilerin finalini neyle yapacağız?

Diğer taraftan geçtiğimiz hafta oyunun yapımcısının açıkladığı üzere toplam 30 saatten fazla ek içerik oyuna eklenmek için sırada bekliyor, ancak bunun için biraz daha beklemek durumundayız. Basitçe oyun şimdiye kadar söz verdiği her şeyi eksiksiz olarak yerine getirdi ve herkesin beklentilerini karşılamayı da başardı. Bu açıdan açıklanan ek içeriklerin de çok iyi olacağını düşünmemek için bir sebebimiz yok.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr