Playstation Plus Temmuz oyunları belli oldu!

Playstation Plus’ta Temmuza özel 6 oyun bedava.

Bilmeyenler için ufak bir bilgilendirme olsun: Playstation plus sayesinde bedava oyun ve uygulamalar veya özel indirimler gibi pek çok ayrıcalığa sahip oluyorsunuz.

Şimdi bu Plus hesabının faydalarını görelim. PS yaptığı açıklamada 6 oyunu bedava yaptı. Hemen heveslenmeyin maalesef sadece Plus kullanıcılarına bedava. Plus hesap kullanıcılarına özel yayınlanan oyunlar:

Rocket League (PS4)
Styx: Master of Shadows (PS4)
MouseCraft (PS4, PS3, PS Vita)
Entwined (PS4, PS3, PS Vita)
Rain (PS3)
Geometry Wars 3: Dimensions Evolved (PS Vita)

Bu listeden kullanıcıların favorileri: Rain ve Geometry Wars 3. Rain’de bir çocuksunuz fakat görünmüyorsunuz. Görünmez bir çocukla maceralara dalarak ironinin dibine vuruyorsunuz. Geometry Wars 3’te ister tek başınıza ister Co-Op versiyonu ile arkadaşlarınızla geometrik cisimlerle savaşıyorsunuz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr