Tales of Symphonia HD, 2016’da PC’ye geliyor.

Kısa ömründe pek çok harika oyuna ev sahipliği yapan Gamecube’ün efsanelerinden Tales of Symphonia, nihayet PC’de şansını deniyor.

2003 yılında ilk kez piyasaya çıkan oyun geçtiğimiz yıl Ps3’le buluşmuş ve bu kez de Playstation oyuncularının kalplerini kazanmayı başarmıştı. Ps3’e çıkan haliyle Tales of Symphonia HD’nin elden geçirilerek 2016 yılında PC oyuncuları ile buluşması planlanıyor, bir de kötü haber, bu güncelleme şimdilik oyunun devamı Dawn of the New World’ü içermeyecek.

Oyunun Tales of Symphonia Chronicles Pack versiyonun PC ile buluşması beklenmese de, eğer yeterince pre-order siparişi alınabilirse Tales of Zestiria’nın PC versiyonunun yanında Tales of Symphonia HD’nin bedava olarak oyunculara sunulması söz konusu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr