BioShock’un yaratıcılarından yeni oyun korku oyunu: Perception

Görme engelli, Cassie ismindeki bir kadını yönetiyoruz. Tamamen yarasa mantığıyla etrafı yalnızca sesler ve seslerin yankılanmaları ile algılayabiliyoruz. Aslında bir nevi görebiliyoruz, Daredevil gibi düşünün. Tabii bu çıkardığımız sesler etraftaki canlı- cansız, börtü- böcek, canavar- bir şey: her şeyi bize yönlendiriyor.

BioShock, BioShock Infinite gibi yapımların yaratıcılarından oluşan The Deep End Games isimli yeni ekip, Dead Space, Star Wars: The Old Republic, Rock Band gibi oyunlarda çalışanlar da görev alıyor. Baya sağlam bir çalışma ekibiyle bu oyunun çıkmasına şaşmamak lazım.

Şu ana kadar ekibin kendi imkanlarıyla geliştirdiği oyun, kaynak yetersizliği nedeniyle Kickstarter kampanyası açmak zorunda kaldı. 150 bin dolar gibi çok da yüksek sayılmayacak bir hedefleri var ki zaten ilk günden 30 küsür bin toplamış durumdalar. Kampanyaya bu Kickstarter adresinden ulaşabilirsiniz. Az çok demeyelim, elimizden geldiğince artık çıkartalım şu oyunu da doya doya oynayalım.

Şimdi sizi bu oyun tanıtımıyla başbaşa bırakıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr