Skullgirls 2nd Encore, haftaya Ps4’te!

Eh, ilk oyunun çıkışının üzerinden yeterince zaman geçmişken yapımcı Lab Zero Games ilk oyunun özel versiyonu olan 2nd Encore’un haftaya Ps4’e geleceğini açıkladı.

Oyun yapılan açıklamaya göre 7 Temmuz’da konsollarımıza gelecek ve tahminen birkaç hafta sonra PsVita’ya da sunulacak. Ayrıca satın almanız da gerekmiyor, oyunu satın aldığınızda her iki platformda da oynayabileceksiniz.

Haberin başında dediğimiz gibi, 2nd Encore yeni bir oyun değil. Dark Souls’un “Scholar of the First Sin” sürümü gibi ya da Street Fighter 4’ün Ultra Street Fighter 4 sürümü gibi elden geçirilmiş, düzenlenmiş, seslendirilmiş ana hikaye ve yeni görevler eklenmiş, üzerine çeşni olarak DLC’ler serpilmiş bir üst sürüm.

Skullgirls 2nd Encore öncelikle PS4, kısa süre içinde de PsVita ve PC için hazır olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr