Combat Arms, atlantik ötesine açıldı

Combat Arms Atlantik ötesine açıldı

Avrupa ve Kuzey Amerika bölgeleri, Batı dünyasının en başarılı ücretsiz multiplayer shooter oyunu Combat Arms’ın artık tek hizmet altında yer alacak. Nexon Europe; Avrupa ve Kuzey Amerika’daki oyuncuları, entegre edilmiş tek bir hizmet altında bir araya getiren hizmetin hayata geçirilmesi için geceli gündüzlü bir çalışma yürüttü. Bugünden itibaren bu bölgelerdeki oyuncular birbirleri ile savaş meydanında çarpışabilecek.

Bölgelere yönelik farklı hizmetlerin tek bir hizmet altında birleştirilmesi ile oyuncu tabanı en yüksek seviyeye çıkarılıp birleştirilmiş oldu. Bütün oyuncuların arkadaş listeleri, klan listeleri ve oyun içi not geçmişleri muhafaza edilirken Seviyeler birleştirilerek rekabet daha da artırıldı.

Avrupa’daki 7 milyon oyuncu Kuzey Amerika’daki 6 milyon oyuncu ile birleştirilerek Combat Arms oyununda aktif kullanıcı sayısı 13 milyon gibi dikkat çekici bir rakama çıkarıldı. Şimdi hemen bize katılıp düşmana direnme sırası sizde.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr