Mortal Kombat X’te Predator filmine gönderme var!

Predator bu hafta için Mortal Kombat X’in Tower modunda aşılması gereken bir engel olarak kendisini gösterdi bilindiği gibi.

Biz Preadtor içeriğinin Temmuz ayı içinde oyuncuların da kullanımına sunulmasını beklerken insanlar da boş durmadı ve Predator’ün bir rakip olarak gözüktüğü sahnelerdeki her bir detayı yakalamaya çalıştılar. Bu sayede Youtube üzerinde Predator’ün hareketlerini görebileceğiniz onlarca video türemiş durumda.

Bu detayların en ilginci ise DarmanDonphan isimli kullanıcının Erron Black’in Predator’e sıktığı mermilerden birinin üzerine kazınmış “Ugly Mofo” yazısı oldu. Arnold Schwarzenegger’in oynadığı 1987 yapımı ilk filmi izleyenler hemen hatırlayacaktır bu sahneyi, hatırlayamayanlar veya izleyemeyenler için de biz hatırlatmış olalım.

515

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr