Mortal Kombat X’te Predator filmine gönderme var!

Predator bu hafta için Mortal Kombat X’in Tower modunda aşılması gereken bir engel olarak kendisini gösterdi bilindiği gibi.

Biz Preadtor içeriğinin Temmuz ayı içinde oyuncuların da kullanımına sunulmasını beklerken insanlar da boş durmadı ve Predator’ün bir rakip olarak gözüktüğü sahnelerdeki her bir detayı yakalamaya çalıştılar. Bu sayede Youtube üzerinde Predator’ün hareketlerini görebileceğiniz onlarca video türemiş durumda.

Bu detayların en ilginci ise DarmanDonphan isimli kullanıcının Erron Black’in Predator’e sıktığı mermilerden birinin üzerine kazınmış “Ugly Mofo” yazısı oldu. Arnold Schwarzenegger’in oynadığı 1987 yapımı ilk filmi izleyenler hemen hatırlayacaktır bu sahneyi, hatırlayamayanlar veya izleyemeyenler için de biz hatırlatmış olalım.

515

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr