Prey for the Gods, yeni Shadow Of The Colossus gibi görünüyor!

Kasvetli bir manzarada, üstüne tırmanabileceğiniz büyüklükteki dev canavarlara karşı savaşmak…

Prey for the Gods aslında Shadow of the Colossus’un gölgesi gibi de diyebiliriz. 2005 yılında piyasaya sürülen Shadow of the Colossus PS2 ve PS3 platformunda büyük beğeni toplamıştı. Prey for the Gods işçiliği ağır bir hayatta kalma oyunu, Rust ve Never Alone gibi oyunları da sanat yönetimi olarak örnek almış gibi gözüküyor.

Son on yıldan beri Shadow of the Colossus gibi bir oyun ne oynadık ne gördük, The Last Guardian da gözümüzü yollarda bıraktı. No Matter Studios tarafından tasarlanan oyun PC ve MAC platformları için 2016 yılında satışa sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr