Prototype serisinin remastered kervanına katılacağını daha önce söylemiştik. Nihayet Prototype 1 ve 2, Prototype: Biohazard Bundle adlı altında Xbox One için yayınlandı.

Prototype 1 ve 2 için çıkan tüm DLC’ler ile beraber Xbox Live’dan 49,99 $ dolara satın alınan bu pakette yok yok. Ancak bu HD düzenlemeden sonra oyunların performansı konusunda oyunculardan geri dönüşleri beklemekte fayda var.

Diğer bir kulaktan kulağa konu da bu oyunların muhtemelen PS4’e de çıkacak olması. Bunun için bir şey diyemiyoruz fakat bu remastered denilen yenilemeler bu kadar popülerken yakında zamanda oraya da bekliyoruz. Prototype 1, 7.38GB boyutunda, ikinci oyunda ise bu boyut 10.22gb’a yükseliyor ve oyunlar şu an sadece beraber satın alınabiliyor.

“Biz oynamak istiyoruz, nasıl ulaşacağız?” derseniz Xbox Live’dan bundle’a ulaşmak mümkün. Bu adresten bakabilirsiniz. İyi oynamalar, Alex’e iyi bakın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr