Prototype serisinin remastered kervanına katılacağını daha önce söylemiştik. Nihayet Prototype 1 ve 2, Prototype: Biohazard Bundle adlı altında Xbox One için yayınlandı.

Prototype 1 ve 2 için çıkan tüm DLC’ler ile beraber Xbox Live’dan 49,99 $ dolara satın alınan bu pakette yok yok. Ancak bu HD düzenlemeden sonra oyunların performansı konusunda oyunculardan geri dönüşleri beklemekte fayda var.

Diğer bir kulaktan kulağa konu da bu oyunların muhtemelen PS4’e de çıkacak olması. Bunun için bir şey diyemiyoruz fakat bu remastered denilen yenilemeler bu kadar popülerken yakında zamanda oraya da bekliyoruz. Prototype 1, 7.38GB boyutunda, ikinci oyunda ise bu boyut 10.22gb’a yükseliyor ve oyunlar şu an sadece beraber satın alınabiliyor.

“Biz oynamak istiyoruz, nasıl ulaşacağız?” derseniz Xbox Live’dan bundle’a ulaşmak mümkün. Bu adresten bakabilirsiniz. İyi oynamalar, Alex’e iyi bakın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr