PS4’e resmi kulak içi kulaklık seti geliyor!

Sony’nin geleneksel kulaklıkları beğenmeyenler için yeni çözümü Aralık ayında piyasada olacak.

Sony’nin yaptığı açıklaya göre çoğumuzun vazgeçemediği kulak içi kulaklık tarzındaki yeni setin fiyatı 90 euro olacak! Sizin de görebileceğiniz gibi fiyatı nice oyuncu kulaklığına taş çıkartacak derecede pahalı.

4 Aralık tarihinde İngiltere ve İrlanda’da piyasaya çıkacak ürüne 9 Aralık itibariyle tüm Avrupa genelinde ulaşılabilecek. Kablosunu Dual Shock 4’e takarak kullanabileceğimiz kulaklıkta 13mm’lik Deep Bass Audio hoparlörler mevcut ve noise-cancelling özelliğine sahipler. Kulak içi kulaklıklar genellikle bu konuda çok iddialı değildir ancak Sony’nin vaatleri ürünün bu konuda oldukça başarılı olduğu yönünde.

90 euro’luk fiyatı standart kulaklıklar ile rahat edemeyenler ve gözlük kullananlar için bile pahalı gibi gözüküyor. Özellikle de standart kulaklıkların kablosuz modelleri bile 80 euro fiyat etiketi ile satıştayken.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr