Finlandiyalı yapımcı Remedy Entertainment tarafından yapılan ve Xbox One platformuna özel olarak çıkacak olan Quantum Break’in yapım aşamasını gösteren bir video yayımlandı.

2013 yılında Xbox One ile birlikte duyurulan Quantum Break’in çıkış tarihi 2014 olarak belirlenmişti fakat ilk olarak 2015’e, son olarak da 2016’ya ertelenen oyun Nisan ayında raflardaki yerini alacak. Dört senedir geliştirilen Quantum Break’in Creative Director’ü Sam Lake önderliğindeki yapım aşamasını içeren video yayımlandı. 2012 yılına ait videoda günümüze kadar nasıl geliştiğini gösteriyor. Geçen yıl ise yeni aktörlerini duyurdu (Shawn Ashmore, Dominic Monaghan, Aiden Gillan, Lance Reddick).

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr