TrackMania Turbo Mart ayında geliyor!

Ubisoft’un çılgın eğlenceli yarış oyunu TrackMania Turbo Mart ayında bizlerle olacak.

Oyun 90’ların arcade oyunları ile günümüz grafikleri ve teknolojisini bir araya getirerek, hem nostaljik tadı yakalatmak hem de görsel bir şölen sunabilmek amacında. Oyuna helikopter atılarak başlayıp, çılgın atlayışlar, taklalar atıp, checkpoint’lerden geçerek pistin en hızlısı olmaya çalışıyoruz.

Şimdi ise TrackMania Turbo’nun çıkış tarihi duyuruldu. PC, PS4 ve PC için 22 Mart 2016 tarihinde çıkışını yapacak. Üstelik Sanal gerçeklik teknolojisi Oculus Rift ve Playstation VR desteği ile çıkacak. Ayrıca International Stadium, Rollercoaster Lagoon, Valley Down & Dirty ve Canyon Grand Drift dört farklı alanı seçerek kendi haritanızı ve pistinizi yapabilir, bunu diğer oyuncular ile de paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr