Red Dead Redemption’ın Xbox One günleri yaklaşıyor!

Bir önceki neslin en gözde oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption’ın Xbox One’ın geriye uyumluluğundan faydalanacağı günler yaklaşıyor.

Oyunun Xbox 360 sürümüne sahip olan şanslı Xbox One sahipleri, birkaç saatliğine oyunu indirme ve oynayabilme şansını elde etti. Oyun marketten kaldırıldıktan sonra bile oyunu oynayan bir arkadaşın profilinden oyunun market sayfasına erişmek ve oyunu indirmek, en azından bir süreliğine mümkün oldu. Şu an itibariyle ise bu market sayfası tamamen kaldırılmış durumda.

Her ne kadar oyunun geriye uyumluluğu henüz resmi olarak açıklanmamış olsa da, programın açıklandığı ilk günlerden beri geriye uyumluluğu en fazla talep edilen oyunlardan biri olan Red Dead Redemption’ın programa kısa sürede dahil edilmesi bekleniyor zira Xbox’tan Larry Hyrb test aşamasındaki oyunun market sayfasında “kazara” gözüktüğünü söyleyip özür diledi bile.

Şu anda emülatör üzerinden test edilen oyunu indirme ve oynama şansına sahip olanlara göre ise oyunda bazı takılmalar yaşanmakta, aşağıda bir oynanış videosu da görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr