Quantum Break, Steam’i pas geçecek!

Beklenmedik bir şey değildi aslında ama ilk ağızdan gelen açıklama ile resmiyete kavuşmuş oldu.

Tıpkı EA oyunlarının ağırlıklı olarak Origin platformunda bulunması gibi, Microsoft da oyunun sadece Windows 10 Store üzerinden satışa sunulacağını açıkladı. Her ne kadar Windows 10’da Steam DVR desteği olsa da Fable Legends dahil olmak üzere Microsoft kendi oyunlarını Steam’den uzak tutmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Quantum Break’in Xbox One versiyonuna ön sipariş verirseniz Windows 10 sürümü de size ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca Quantum Break’in Xbox One versiyonu, geriye uyumlu olarak Alan Wake ve iki DLC’si The Signal ve The Writer ile beraber gelecek. Ön sipariş verenler için pakete Alan Wake: American Nightmare de dahil üstelik.

Bilindiği gibi daha önce sadece Xbox One için piyasaya çıkacağı açıklanan, Scalebound ve Crackdown 3 ile beraber Xbox One’ın en büyük kozlarından biri olarak görülen Quantum Break, 5 Nisan tarihinde sadece Xbox One değil, Windows 10 için de piyasada olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr