Microsoft Studios’un yayımladığı Quantum Break, en çok satan oyun olmayı başardı!

Remedy Entertainment’ın tasarladığı ve Microsoft Studios’un yayımladığı Quantum Break, oyun satışlarında hem fiziksel hem de dijital olarak zirveye oturmayı başardı. 5 Nisan tarihinde sadece Windows 10 ve Xbox One platformuna çıkmasına rağmen satışlarda birinci olan Quantum Break, bildiğiniz gibi Steam’de yer almıyor ve Microsoft Mağazalarında satışta. Satışlardan memnun olan Microsoft ekibinden Aaron Greenberg ise bunu bir Tweetle kutladı.

Oyun satışları listemizde haftalardır zirvede duran Tom Clancy’s The Division’ı sollayan bir tek Quantum Break değil. Codemasters’ın özüne dönerek Dirt serisinin eski oyunlarında bulunan buggy ve diğer tüm prototip arazi araçlarını bir kenara attığı, hatta Richard Burns Rally’nin senelerdir tek başına işgal ettiği “ralli simülasyonu” tahtına da göz diken Dirt Rally, The Division’ı geçerek ikinci sıraya oturmayı başardı.

Karşınızda en çok satan 10 oyun:

1- Quantum Break
2- Dirt Rally
3- Tom Clancy’s The Division
4- FIFA 16
5- Far Cry Primal
6- Grand Theft Auto 5
7- Call of Duty: Black Ops 3
8- UFC 2
9- Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
10- Star Wars: Battlefront

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr